BUKEANA about 6th Student Job Fair, where 20 businessmen took part, most of them graduates of the ChNU

3 травня у Мармуровій залі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбувся 6-ий Ярмарок вакансій, організований Профспілковою організацією університету та Університетським центром кар’єри. Це спеціалізований захід, де можуть зустрітися студенти та працівники.

На відкритті ректор Степан Мельничук, проректор з науково-педагогічної роботи з питань навчально-виховного процесу Тамара Марусик, директор обласного центру зайнятості Любов Кожолянко та організатори ярмарку привітали гостей та учасників заходу та побажали успішної роботи.

Степан Мельничук зазначив, що в університеті сьогодні розробляються нові програми та проекти, спрямовані на залучення студентів до роботи на виробництві, що допоможе їм використовувати знання на практиці. Для цього на денній формі навчання вже давно впроваджено індивідуальний графік тощо. Також, закликав роботодавців висувати свої пропозиції та рекомендації щодо вдосконалення навчальних програм, пропонуючи ті питання та проблеми, які цікавлять ту чи іншу компанію.

Тамара Марусик у свою чергу закликала молодих людей працювати в Україні та побажала знайти роботу своєї мрії. Зазначила, що пріоритетом має бути не рівень зарплати (хоче це теж важливо), а можливість реалізувати себе та працювати на благо рідної держави.

Цьогоріч Ярмарок збільшився на 20 роботодавців, порівняно з минулим роком. Роботодавці самі зацікавлені в даному заході, стверджують організатори, адже їм потрібні працівники і на літній період, і на постійне місце роботи. Усього захід відвідало понад 800 студентів, яким запропонували роботу близько 50 компаній-учасників.

dsc_7227

IMG_0266

IMG_0266